Задължение на шофьорите е да почистват автомобилите си от сняг. В Благоевград ще налагат и солени глоби за подобни нарушения - 50 лв.
„Обръщаме внимание на това задължение на шофьорите. Има санкционна разпоредба – 50 лв. глоба с фиш. За вчера и днес са наказани над 20 водачи, управлявали с непочистени от сняг автомобили и неподдържани в изправност стъкла“, съобщи главен инспектор Сергей Алексов, началник сектор „Пътна полиция“ в ОД на МВР Благоевград.
За първите 13 дни от новата година са съставени 165 акта след установяване на административни нарушения. Наложени са 1 224 глоби с фиш, заснети са 354 видеоклипа на автомобили с превишена скорост в областта.
Повече ще откриете на darik.bg
Новините на Darik Business Review във Facebook , Instagram , LinkedIn и Twitter !
Грижа по мярка при кастрирани котки
Калкулатори
Най-ново
Нова инвестиция в Разград: „Техноматикс“ изгражда модерна база, открива 50 работни места
преди 14 минНаследник на Ray-Ban иска с 10 млрд. евро да изкупи дяловете на семейството си
преди 23 минJust Asia отвори първи магазин в Kaufland в София
преди 45 минКолко всъщност струва SpaceX?
преди 58 минtbi bank и JYSK стартират партньорство за гъвкаво финансиране на покупки за дома
преди 59 минКитай натиска пазара на фоа гра, воден от Франция и България
преди 1 часПрочети още
Поптодорова: Радев прави реверанси към Русия!
darik.bgПетров, „Прогресивна България“: Не завиваме към Русия!
darik.bg„Гласът на Радев е руски!“ Говори Стою Стоев, ПП
darik.bgРодители, до края на юни можете да смените личния лекар - каква е процедурата и какво трябва да знаете
9meseca.bg