Под мотото „Не е реклама, комуникация е“ се проведе фестивала ФАРА 2023, организиран от Българската асоциация на комуникационните агенции. На заключителната церемония бяха отличени най-добрите рекламни форми и комуникационни кампании.

Финалистите бяха разпределени в 38 категории и подкатегории в Творческия конкурс, както и в 11 категории в Медийния конкурс.

Голямата награда ,,Творческа агенция на годината" в Творческия конкурс спечели guts&brainsDDB. На второ място се нареди агенция Human, следвана от All Channels Advertising на трето.

Победител в Медийния конкурс стана All Channels Advertising. На второ място се класира агенция guts&brainsDDB, следвана от The Smarts на третото място.

Отличието ,,Рекламодател на годината" беше присъдено на Fashion Days на базата на отчетените точки от двата конкурса. На второто място в тази класация застана EVN България, а на третото – „Мебели Виденов“.

С наградата Grand Prix бе отличена радио рекламата „Има приятелства, които дават светлина“, създадена от агенция guts&brainsDDB за EVN България.

По време на церемонията беше представено новото лого на ФАРА, което ще „освети“ следващото издание на Фестивала през 2024 година.

В продължение на три дни ФАРА 2023 предложи наситена програма от интересни дискусии, панели и презентации с родно и чуждестранно участие.