Бившата звезда от НБА Чарлз Баркли е подписал нов договор с TNT, за да продължи да бъде един от водещите на предаването "Inside The NBA", пише MarketWatch.
10-годишното споразумение е на стойност над 100 млн. долара, посочва изданието, без да уточнява точната сума.
Настоящият договор на Баркли е до края на сезон 2024-25 г., съгласно който той получава по 10 млн. долара на година.
При положение, че TNT не закупят правата за излъчване на НБА в бъдеще, Баркли ще разполага с правата си, за да може да продължи да бъде водещ в друга медия.

59-годишният бивш баскетболист също така може да се оттегли, когато пожелае, с което споразумението ще бъде прекратено.
Общата сума по договора на Баркли може да достигне и до 200 млн. долара с различните бонуси, при положение, че той го изпълни до края му.
В 14-годишната си кариера в лигата Баркли е спечелил малко над 40 млн. долара.
Преди него и друга от звездите на "Inside The NBA" Шакил О‘Нийл също поднови договора си.
Новините на Darik Business Review във Facebook , Instagram , LinkedIn и Twitter !
Грижа по мярка при кастрирани котки
Калкулатори
Най-ново
Последни дни за безплатна обмяна на левове в банките: Какво следва?
преди 6 минАлън Тюринг: Геният, който разби кода на „Енигма“ и постави основите на AI
преди 11 минМлечен гигант с присъствие в България влиза в протеиновия бум с ново придобиване
преди 18 минАнна Панчева, Kaufland България: Някои от най-търсените професии след 10 години още не съществуват
преди 1 часБългария остава в челото по ръст на продажбите на електромобили и хибриди в ЕС
преди 1 часБлизо 100 нови работни места: „Евромастер“ откри логистичен център в Костинброд
преди 2 часаПрочети още
Бабикян: ДАНС така и не разбра дали търси, или не търси Олег Невзоров!
darik.bgПоптодорова: Радев прави реверанси към Русия!
darik.bgПетров, „Прогресивна България“: Не завиваме към Русия!
darik.bgРодители, до края на юни можете да смените личния лекар - каква е процедурата и какво трябва да знаете
9meseca.bg