Следващите срещи от националната информационна кампания за въвеждането на еврото в България ще се проведат в Кърджали, Хасково, Ямбол и Сливен, съобщиха от финансовото министерство.
Както досега, в тях ще участват представители на местните власти, бизнеса и гражданите, а темите са посветени на въвеждането на еврото в България.
По време на събитията, които ще се състоят в периода 29 септември – 03 октомври, ще бъде представена ясна, подробна и достоверна информация за основните етапи и срокове по въвеждане на еврото у нас.

Участие в срещите ще вземат водещите институции в процеса:
- Министерството на финансите,
- Българската народна банка,
- Министерството на икономиката и индустрията,
- Комисията за защита на потребителите,
- Националната агенция за приходите,
- Комисията за финансов надзор,
- Националният осигурителен институт,
- както и партньорите ни от Икономическия и социален съвет, Националното сдружение на общините, работодателските и синдикалните организации, Асоциацията на банките в България и други.
Събитията ще се излъчват на живо тук и тук.
Новините на Darik Business Review във Facebook , Instagram , LinkedIn и Twitter !
Грижа по мярка при кастрирани котки
Калкулатори
Най-ново
Wizz Air стартира три нови маршрута от България
09.06.202613 000 кв. м, 340 паркоместа и магазин Фантастико: Столичен квартал ще има нов ритейл парк
09.06.2026Вдигат всички пенсии, отпуснати до края на 2025 г.
09.06.2026„Дигитален мозък“: Летище София внедри нова авангардна система за управление на операциите
09.06.2026КФН отне лиценза на застрахователя „ДаллБогг: Живот и здраве“
09.06.2026Зелен ринг: Започва строежът на 30 км линеен парк в София
09.06.2026Прочети още
„Явно Кандев не е удобен на Пеевски!“ Говори Петър Петров!
darik.bgКои са „Калашниците“ от „Ботунец“? Разкрития на криминален журналист!
darik.bg„Кандев подаде оставка, защото някой е поискал нещо от него!“ Анализ на доц. Милен Иванов
darik.bgСеверен парк и „Семеен парк фест „Надежда“ празнуваха със стотици семейства Деня на детето
9meseca.bg